

















XD-Design Bobby Hero Small backpack Black, Grey Foam, Polyethylene terephthalate (PET)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRFJGP
- Βάρος(kg): 1.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.50cm x 43.40cm x 15.70cm
- EAN: 8714612115480
123,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 140 mm |
| Exterior pockets | Back pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 380 mm |
| Linear mass density | 210 D |
| Material | Foam Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 33.8 cm (13.3") |
| Minimum screen size | 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 245 x 25 x 285 mm |
| Product main colour | Black Grey |
| Tablet compartment | Yes |
| Trolley retainer strap | Yes |
| USB port | Yes |
| Volume | 11.5 L |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 770 g |
| Width | 265 mm |
