





































XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY HERO SMALL GREEN P/N: P705.707
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0022
- Βάρος(kg): 1.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 32.00cm x 43.00cm
- EAN: 8714612115510
123,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Hidden pockets Organizational panel Anti-theft design with hidden zipper Integrated USB port Lockable main slider RFID protected pockets |
| Capacity | 11,5 l |
| Depth (imperial) | 14 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 38 cm |
| Maximum screen size | 33.8 cm (13.3") 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Green |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 770 g |
| Width (cm) outer carton | 26,5 cm |
