



























iiyama TF5539AS-B1AG Signage Display Kiosk design 138.7 cm (54.6") LED 435 cd/m 4K Ultra HD Black Touchscreen Built-in processor Android 11 24/7
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: IIYAMA
- Κωδικός: WLONONWCRJ392
- Βάρος(kg): 10.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 82.00cm x 17.00cm x 51.00cm
- EAN: 4948570123896
3.180,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.564,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Active display area (W x H) | 1209.6 x 680.4 mm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Bezel colour | Black |
| Bezel width (bottom) | 3 cm |
| Bezel width (side) | 3 cm |
| Bezel width (top) | 3 cm |
| Brightness | 435 cd/m |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | HDMI USB AC |
| Compatible operating systems | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Compliance certificates | cTUVus T V mark WEEE CB EAC RoHS CE REACH UKCA |
| Computer system | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Depth | 65.2 mm |
| Depth (with stand) | 65.2 mm |
| Display brightness | 435 cd/m |
| Display depth | 65.2 mm |
| Display diagonal | 138.7 cm (54.6") |
| Display diagonal (metric) | 139 cm |
| Display height | 744.8 mm |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| Display weight | 39.6 kg |
| Display width | 1274 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DVI port | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 78 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Glass thickness | 4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Haze rate | 25% |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 744.8 mm |
| Height (with stand) | 744.8 mm |
| Horizontal scan range | 28 - 160 kHz |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED backlight | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Multi-touch | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of OSD languages | 13 |
| Number of simultaneous touchpoints | 40 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian Finnish Spanish German Italian English Norwegian Czech Swedish Polish Danish Dutch French |
| On-board graphics card model | ARM Mali-G52 |
| Operating hours (hours/days) | 24/7 |
| Operating system installed | Android 11 |
| Operating system version | 11 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Orientation | Horizontal/Vertical |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 894 mm |
| Package volume | 47200 cm |
| Package weight | 47.2 kg |
| Package width | 1428 mm |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel type | IPS |
| Pixel pitch | 0.315 x 0.315 mm |
| Placement supported | Indoor |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Power consumption (typical) | 139 W |
| Power supply type | Internal |
| Processor architecture | ARM Cortex-A73 |
| Processor manufacturer | ARM |
| Product colour | Black |
| Product design | Kiosk design |
| Purpose | Universal |
| Quick start guide | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Response time | 8 ms |
| RMS rated power | 20 W |
| RS-232C | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface hardness | 7H |
| Sustainability certificates | ErP |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 1 |
| USB connector type | USB Type-A USB Type-B |
| USB port | Yes |
| USB ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Viewable size, horizontal | 121 cm |
| Viewable size, vertical | 68 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Weight | 39.6 kg |
| Weight (with stand) | 39.6 kg |
| Width | 1274 mm |
| Width (with stand) | 1274 mm |
