





























XD DESIGN Air Backpack GREY P706.3219
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRPP15
- Βάρος(kg): 1.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.80cm x 48.00cm x 9.20cm
- EAN: 8714612182772
101,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Lockable main slider Reflective logo RFID protected pockets Hidden pockets |
| Capacity | 15 L |
| Depth (imperial) | 11 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 46 cm |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Grey |
| Warnings | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. Avoid long-term exposure to moisture. Do not use the backpack to carry hazardous substances. |
| Weight | 0,585 kg |
| Width (cm) outer carton | 30 cm |
