













XD DESIGN Switch 2-in-1 Backpack BLACK/OAK P706.3319
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRPBRS
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.60cm x 48.00cm x 6.30cm
- EAN: 8714612184400
104,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Lockable main slider Reflective logo Opening angle of main compartment 180 Pockets for water bottles |
| Capacity | 22 L |
| Depth (imperial) | 17 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 46 cm |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Beige Black |
| Warnings | Avoid long-term exposure to moisture. Do not use the backpack to carry hazardous substances. Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
| Weight | 530 g |
| Width (cm) outer carton | 30 cm |
