



Deuter AC Life 24 24 L Navy
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRGLY1
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 54.00cm x 40.00cm
- EAN: 4046051157085
158,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Expandable | No |
| Frame type | Internal frame |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 570 mm |
| Product main colour | Navy |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Volume | 24 L |
| Waist belt | Yes |
| Weight | 930 g |
| Width | 300 mm |
