



Deuter Starlight Pro Children Mummy sleeping bag Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRJEHP
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 4046051175195
164,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 440 mm |
| Guarantee | G024M |
| Maximum user height | 170 cm |
| Maximum width | 19 cm |
| Minimum width | 16 cm |
| Package height | 380 mm |
| Package width | 230 mm |
| Product colour | Green |
| Recommended age group | Children |
| Season rating | 4-season |
| Type | Mummy sleeping bag |
| Width | 670 mm |
| Zipper closure | Yes |
| Zipper side | Left-hand zipper |
