













Safescan 2265 G2 Banknote counting machine White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SAFESCAN
- Κωδικός: WLONONWCRPRXR
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 39.50cm x 18.50cm
- EAN: 8717496338013
606,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 489,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Built-in display | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Control type | Buttons |
| Counterfeit detection | Yes |
| Counting speed for banknotes | 1200 banknotes/min |
| Depth | 250 mm |
| Detection types | CD, SD, MG, TD, UV |
| Dimensions (WxDxH) | 295 x 250 x 184 mm |
| Display | LCD |
| Dust cover included | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 184 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum input capacity | 150 sheets |
| Maximum output capacity | 220 sheets |
| Power cord included | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Supported currencies | All |
| Type | Banknote counting machine |
| Weight | 6.2 kg |
| Width | 295 mm |
