
Coffee machine Gaggia Classic Evo RI9481/13 | Gaggia
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: GAGGIA
- Κωδικός: WLONONWCRIYP4
- Βάρος(kg): 9.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 31.50cm x 45.00cm
- EAN: 8720389026591
579,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 467,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 120-230 V |
| Appliance placement | Countertop |
| Built-in display | No |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Cappuccino making | Yes |
| Coffee input type | Ground coffee Coffee pod |
| Coffee maker type | Manual |
| Control type | Buttons |
| Depth | 240 mm |
| Espresso making | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 380 mm |
| Hot water system | Yes |
| Housing material | Stainless steel |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Power | 1200 W |
| Product colour | White |
| Product type | Espresso machine |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Reservoir for brewed coffee | Cup |
| Steam pipe | Yes |
| Two cups at once | Yes |
| Water filter | Yes |
| Water tank capacity | 2.1 L |
| Weight | 8.1 kg |
| Width | 230 mm |
