





Bachmann - Regleta de 8 tomas, 48,3 cm power extension 2 m 8 AC outlet(s) Indoor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MicroConnect
- Κωδικός: WLONONWCRPRI9
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.20cm x 16.30cm x 6.00cm
- EAN: 4016514014538
73,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 250 V |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Cable length | 2 m |
| Compliance certificates | RoHS REACH |
| Core size | 1.5 mm |
| Depth | 44 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 43.7 mm |
| Housing material | Aluminium |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Maximum current | 16 A |
| Maximum input power | 3600 W |
| Number of poles | 2 |
| On/off switch | No |
| Placement supported | Indoor |
| Power plug type | No plug |
| Sustainability compliance | Yes |
| Width | 438.5 mm |
