

Νέο Προϊόν


Victron Energy PIN121371200 solar panel mount accessory
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Victron Energy
- Κωδικός: WLONONWCROFNY
- Βάρος(kg): 3.97kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 30.50cm x 22.00cm
- EAN: 8719076045366
180,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 260 mm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 83 mm |
| Installation options | Wall-mounted |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Output voltage | 220 - 240 V |
| Weight | 3 kg |
| Width | 165 mm |
