





Green Cell INV17 power adapter/inverter Auto 500 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Green Cell
- Κωδικός: WLONONWCRABJC
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.30cm x 6.30cm x 10.60cm
- EAN: 5903317226918
106,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in fan | Yes |
| Cables included | DC |
| Cooling type | Active |
| Depth | 220 mm |
| Efficiency | 85% |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Input voltage | 24 V |
| LED indicators | Yes |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output power | 500 W |
| Output voltage | 230 V |
| Power current type | DC-to-AC |
| Power protection features | Overheating Short circuit |
| Power supply type | Auto |
| Product colour | Black |
| Purpose | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB ports quantity | 1 |
| Weight | 1.09 kg |
| Width | 106 mm |
