













Qoltec Smart Professional Monolith Battery Charger for LiFePO4 AGM GEL SLA batteries | 70A | 12V | Fast charging
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Qoltec
- Κωδικός: WLONONWCRGH89
- Βάρος(kg): 4.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.10cm x 41.50cm x 17.20cm
- EAN: 5901878519173
244,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 197,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cooling | Yes |
| Depth | 245 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 80 mm |
| Input voltage | 180 - 260V |
| Maximum output current | 70 A |
| Output voltage | 12 V |
| Purpose | LiFePO4 AGM GEL SLA Calcium EFB |
| Safety features | UVP, SCP, OVP, OTP, reverse polarity protection, protection against inverse polarity |
| Warnings | Do not leave the charger plugged in unattended. Do not use the charger in areas of high humidity. Ensure the correct charger is used for your device. |
| Weight | 4.22 kg |
| Width | 310 mm |
