

























Qoltec Smart Professional Monolith Battery Charger for LiFePO4 AGM GEL SLA batteries | 60A | 12V | Fast charging
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Qoltec
- Κωδικός: WLONONWCRGH85
- Βάρος(kg): 4.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.70cm x 29.80cm x 17.70cm
- EAN: 5901878519166
208,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 168,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cooling | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 80 mm |
| Input voltage | 180 - 260V |
| Maximum output current | 60 A |
| Output voltage | 12 V |
| Purpose | LiFePO4 AGM GEL SLA Calcium EFB |
| Safety features | UVP, SCP, OVP, OTP, reverse polarity protection, protection against inverse polarity |
| Warnings | Do not leave the charger plugged in unattended. Do not use the charger in areas of high humidity. Ensure the correct charger is used for your device. |
| Weight | 4.3 kg |
| Width | 310 mm |
