



Mikrotik 48V2A96W power adapter/inverter Indoor 96 W Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MikroTik
- Κωδικός: WLONONWCRPPO1
- Βάρος(kg): 1.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 25.00cm x 45.00cm
- EAN: 5706998244574
53,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 2 A |
| Output power | 96 W |
| Output voltage | 48 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
