



Telekom Speedport 7 Network transmitter & receiver Grey 10, 100, 1000 Mbit/s
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROY39
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 9.90cm x 8.80cm
- EAN: 4025125546758
142,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna type | Internal |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Data transfer rate | 6760 Mbit/s |
| Depth | 73 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 100 10 1000 Mbit/s |
| Guarantee | G024M |
| Height | 112 mm |
| Housing material | Recycled plastic |
| Networking standards | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11be IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Product colour | Grey |
| Quick start guide | Yes |
| Security algorithms | WPA3 WPA2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Type | Network transmitter & receiver |
| Weight | 220 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11g |
| Width | 73 mm |
