





Telekom Sinus PA 207 Plus 1 Analog/DECT telephone Caller ID Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROXZ1
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.60cm x 23.10cm x 9.30cm
- EAN: 4897027122046
140,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Answering machine | Yes |
| Backlight display | No |
| Base station | Yes |
| Battery capacity | 750 mAh |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery type | AAA |
| Built-in display | Yes |
| Call blocking | Yes |
| Call log entries | 50 |
| Caller ID | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Dialer location | Handset |
| Display | TFT |
| Display number of colours | Monochrome |
| Display resolution | 128 x 128 pixels |
| Display size (HxV) | 32 x 38 mm |
| ECO mode | Yes |
| Elderly phone | No |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wired & Wireless handset |
| Languages support | German English Turkish |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum indoor range | 50 m |
| Maximum outdoor range | 300 m |
| Mounting type | Desk |
| Multi base capability | 5 |
| Navigation key | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of handsets included | 2 |
| Phonebook capacity | 150 entries |
| Product colour | Black |
| Recording time | 30 min |
| Redial list capacity | 50 |
| Redialing | Yes |
| RJ-11 connector | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Standby time | 245 h |
| Talk time | 18.5 h |
| Type | Analog/DECT telephone |
| Voicemail indication | Yes |
| Wireless connection | Yes |
