





Telekom Sinus A12 Analog/DECT telephone Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROXZE
- Βάρος(kg): 0.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.10cm x 10.10cm x 9.50cm
- EAN: 4897027122893
98,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Answering machine | Yes |
| Backlight buttons | Yes |
| Base station | Yes |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery type | AAA |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | AC |
| Call list capacity phonebook | 20 |
| Display | TFT |
| Display diagonal | 5.08 cm (2") |
| Display resolution | 176 x 220 pixels |
| Elderly phone | No |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wireless handset |
| Headset included | Yes |
| Languages support | German English Turkish |
| Manual | Yes |
| Maximum indoor range | 50 m |
| Maximum outdoor range | 300 m |
| Mounting type | Desk |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of handsets included | 1 |
| Phonebook capacity | 100 entries |
| Product colour | Black |
| Recording time | 40 min |
| Redial list capacity | 20 |
| Redialing | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Standby time | 200 h |
| Talk time | 20 h |
| Type | Analog/DECT telephone |
