



Telekom Sinus A 32 DECT telephone Caller ID Ebony
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROJG6
- Βάρος(kg): 0.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.90cm x 15.50cm x 5.80cm
- EAN: 4897027122862
110,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Answering machine | Yes |
| Backlight buttons | Yes |
| Backlight display | Yes |
| Base station | Yes |
| Battery type | AAA |
| Built-in display | Yes |
| Caller ID | Yes |
| Direct call | 4 |
| Display size (HxV) | 31.6 x 39.6 mm |
| Elderly phone | No |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wireless handset |
| Hearing aid compatibility | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Mounting type | Freestanding |
| Multi handset capability | 5 |
| Number of handsets included | 1 |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 540 g |
| Package width | 152 mm |
| Phonebook capacity | 200 entries |
| Product colour | Ebony |
| Recording time | 40 min |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Standby time | 200 h |
| Sustainability certificates | Blue Angel |
| Talk time | 20 h |
| Type | DECT telephone |
| Vibrating alert | Yes |
