





Telekom 40824613 wireless router Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCRPMWB
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.80cm x 9.00cm x 16.30cm
- EAN: 4025125549643
143,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 115,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna design | Internal |
| Depth | 69 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Ethernet |
| Guarantee | G024M |
| Height | 157 mm |
| Package depth | 167 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package width | 169 mm |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Product type | Desktop/pole router |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Weight | 289 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 157 mm |
