









Grandstream WP 826 WIFI | VoIP | Dect Phones & WiFi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Grandstream
- Κωδικός: WLONONWCRCRYM
- Βάρος(kg): 0.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 18.50cm x 12.00cm
- EAN: 6947273705147
117,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 94,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Base dimensions (WxDxH) | 85 x 85 x 25.8 mm |
| Battery capacity | 3000 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Call waiting | Yes |
| Conference call | Yes |
| Display | TFT |
| Display diagonal | 4.57 cm (1.8") |
| Display resolution | 128 x 160 pixels |
| Ethernet LAN | No |
| Frequency band | 2.4/5 GHz |
| Guarantee | F024M |
| Handset dimensions (WxDxH) | 135 x 49 x 15.5 mm |
| Handset type | Wireless handset |
| Handset weight | 82 g |
| Headset connectivity | 3.5 mm |
| Input current | 1 A |
| Lines quantity | 2 lines |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Number of microphones | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Product colour | Blue |
| Product type | IP Phone |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Security algorithms | WPA2 WPA3 WEP WPA |
| Speakerphone | Yes |
| Standby time | 240 h |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Talk time | 12 h |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Voice codecs | CNG G.711u PLC AEC G.729B G.729A G.711alaw G.722 G.723 AJB AGC |
| Warnings | Follow instructions for correct installation and use. Do not open the appliance, risk of electric shock. |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) |
