





Grandstream Networks UCM6300A video conferencing system 250 person(s) Ethernet LAN
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Grandstream
- Κωδικός: WLONONWCROWOH
- Βάρος(kg): 2.76kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.70cm x 11.40cm x 23.40cm
- EAN: 6947273703549
246,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 198,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Built-in display | Yes |
| Compatible memory cards | SD |
| Current | 1.5 A |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 270 mm |
| Display | LCD |
| Display resolution | 320 x 240 pixels |
| Ethernet LAN | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 36 mm |
| Memory card slot(s) | Yes |
| Number of persons | 250 person(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package weight | 1.13 kg |
| Product colour | Grey |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Weight | 705 g |
| Width | 175 mm |
