



Fanvil X6U V2 IP phone Black 20 lines LCD Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: fanvil
- Κωδικός: WLONONWCRPR89
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 6937295603057
193,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight keypad | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 199.3 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 10.9 cm (4.3") |
| Display resolution | 480 x 272 pixels |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Guarantee | G024M |
| Handset | Yes |
| Handset type | Wired handset |
| Height | 185.8 mm |
| Keypad number of keys | 60 |
| Lines quantity | 20 lines |
| Number of programmable keys | 60 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package depth | 243 mm |
| Package height | 84 mm |
| Package width | 336 mm |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | IP Phone |
| Speakerphone | Yes |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 |
| Voice codecs | OPUS G.722 |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 239 mm |
