





Fanvil V61G IP phone Black 4 lines LCD
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: fanvil
- Κωδικός: WLONONWCRPNFS
- Βάρος(kg): 3.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.80cm x 13.80cm x 22.80cm
- EAN: 6937295605471
91,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anonymous call | Yes |
| Anonymous call rejection | Yes |
| Answering machine | Yes |
| Bluetooth | No |
| Call forwarding | Yes |
| Call hold | Yes |
| Call log entries | 1000 |
| Call transfer | Yes |
| Call waiting | Yes |
| Caller ID | Yes |
| Conference call | Yes |
| Depth | 164.5 mm |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 6.1 cm (2.4") |
| Display resolution | 320 x 240 pixels |
| Do not disturb function | Yes |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) modes | SIP info |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wired handset |
| Height | 174.2 mm |
| Intercom | Yes |
| Lines quantity | 4 lines |
| Microphone frequency | 0 - 70 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package depth | 222 mm |
| Package height | 56 mm |
| Package width | 295 mm |
| Phonebook capacity | 1000 entries |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 6.7 W |
| Power consumption (typical) | 4.36 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | IP Phone |
| Redialing | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Voice codecs | G.711a G.726 PLC iLBC G.711u G.729A G.711 G.722 G.729B VAD AGC |
| Wall mountable | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Width | 191.8 mm |
