



Fanvil H5W IP phone White 2 lines LCD Wi-Fi
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: fanvil
- Κωδικός: WLONONWCROJ62
- Βάρος(kg): 1.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 21.00cm x 12.50cm
- EAN: 6937295602562
105,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| Adaptive jitter buffers | Yes |
| Bluetooth | No |
| Cables included | RJ-9 |
| Call hold | Yes |
| Call log entries | 600 |
| Call transfer | Yes |
| Comfort noise generation (CNG) | Yes |
| Depth | 193.2 mm |
| DHCP client | Yes |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 8.89 cm (3.5") |
| Display resolution | 480 x 320 pixels |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF) modes | SIP info In-band Out-of band |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wired handset |
| Height | 131.7 mm |
| Keypad number of keys | 26 |
| Lines quantity | 2 lines |
| Message-waiting indicator (MWI) | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Mounting | Desk |
| Number of handles included | 1 pc(s) |
| Number of programmable keys | 6 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package width | 225 mm |
| Packet loss concealment (PLC) | Yes |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 5.65 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | IP Phone |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Redialing | Yes |
| RJ-9 ports quantity | 1 |
| Speakerphone | Yes |
| Speed dialling | Yes |
| Syslog | Yes |
| Touchscreen | No |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Voice codecs | G.711u G.729A iLBC G.729B G.711a G.722 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Width | 151.7 mm |
