








Νέο Προϊόν









Yealink Video Set UVC34
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCRBOIE
- Βάρος(kg): 1.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 45.70cm x 17.30cm
- EAN: 6938818309111
452,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 364,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Auto framing | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Camera type | Single camera |
| Country of origin | China |
| DC output current | 0.7 A |
| DC output voltage | 48 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 55 mm |
| Echo cancellation | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 120 |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Height | 55 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Megapixel (approx.) | 8 MP |
| Microphone in | Yes |
| Microphone pick-up range | 4.5 m |
| Mounting kit | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Number of camera presets | 9 |
| Number of cameras | 1 |
| Number of microphone arrays | 1 |
| Number of microphones | 8 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 1.85 kg |
| Packaging content | UVC34 all-in-one USB video bar VCR20 Remote Control, 2 x AAA battery Power adapter Wall bracket and accessories 7m USB-B to USB-A cable |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Product type | Personal video conferencing system |
| Quick start guide | Yes |
| Reset slot | Yes |
| Resolution at capture speed | 3840x2160@30fps |
| Sensor type | CMOS |
| Speaker power | 5 W |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Warnings | Must not be disposed of in the general waste bin, the product requires special disposal. Keep out of the reach of children. Avoid contact with water and high humidity. |
| Weight | 1.28 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 380 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 |
