





Zyxel NR5111 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROYAX
- Βάρος(kg): 0.89kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 24.10cm x 5.80cm
- EAN: 4718937649372
198,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 160,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| 4G bands supported | 2100 800 2600 MHz 900 1800 |
| 4G data rate (max) | 1560 Mbit/s |
| 4G standard | LTE |
| 5G bands supported | 2600 800 900 700 1800 2300 3500 2500 2100 |
| 5G standard | Sub6 TDD Sub6 SA/NSA Sub6 FDD |
| Antenna design | Internal |
| Built-in processor | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 194 mm |
| DSL WAN | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 100 10 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 1024 MB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 149 mm |
| Internal memory | 4096 MB |
| Mobile network generation | 5G |
| Operating system installed | Linux |
| Output current | 2 A |
| Output voltage | 12 V |
| Power source type | DC |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| SIM card slot | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB port | Yes |
| Weight | 482 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 41 mm |
| WLAN data transfer rate (max) | 3000 Mbit/s |
