











ZTE Blade V70 Vita 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZTE Poland
- Κωδικός: WLONONWCRP734
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.60cm x 9.20cm x 3.60cm
- EAN: 6902176135781
175,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 141,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Battery endurance per cycle | 2447 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Display diagonal | 17 cm (6.7") |
| Display resolution | 720 x 1600 pixels |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Face recognition | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 4G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 14 |
| Panel type | IPS |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | T616 |
| Product colour | Grey |
| Protection features | Scratch resistant |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Screen to body ratio | 91% |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 22.5 W |
| Virtual RAM (max) | 12 GB |
