

Νέο Προϊόν


ZTE Blade A35e 2/64GB Silver Grey smartphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZTE Poland
- Κωδικός: WLONONWCRPA11
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6902176132353
103,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 83,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 5G standard | Not supported |
| Accelerometer | Yes |
| AI scene recognition | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Colour name | Silvery Gray |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 8.6 mm |
| Display diagonal | 16.6 cm (6.52") |
| Display resolution | 1280 x 576 pixels |
| Face recognition | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera type | Single camera |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 164.2 mm |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Operating system installed | Android 14 Go edition |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 1.6 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Product colour | Grey |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 2 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 10 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Width | 75.3 mm |
