

















Xplora X6Play 2nd Gen eSIM 3.86 cm (1.52") TFT Digital 360 x 400 pixels Touchscreen 4G Black Wi-Fi GPS (satellite)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Telekom
- Κωδικός: WLONONWCROXZU
- Βάρος(kg): 0.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 7.00cm x 4.30cm
- EAN: 7090048404970
283,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 228,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Band colour | Black |
| Band size | One Size |
| Band width | 2.2 cm |
| Battery capacity | 900 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.1 |
| Buckle colour | Stainless steel |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Colour display | Yes |
| Depth | 51.6 mm |
| Designed for children | Yes |
| Display diagonal | 3.86 cm (1.52") |
| Display resolution | 360 x 400 pixels |
| Display technology | TFT |
| Display type | Digital |
| Distance travelled | Yes |
| Flash memory | 8 GB |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | No |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Operating system installed | Android |
| Pedometer | Yes |
| Processor manufacturer | Unisoc |
| Protection features | Water resistant |
| RAM capacity | 1024 MB |
| Shape | Rectangular |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card type | eSIM |
| SMS notifications | Yes |
| SOS alert function | Yes |
| Standby time | 72 h |
| Thickness | 1.49 cm |
| Touchscreen | Yes |
| USB port | No |
| Watch case colour | Black |
| Weight | 51 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 42.8 mm |
| Wrist size range | 90 - 146 mm |
