









Xiaomi Redmi 15C 17.5 cm (6.9") 5G USB Type-C 4 GB 128 GB 6000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRPPI4
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 10.00cm x 20.00cm
- EAN: 6932554458607
179,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 4178 min |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour name | Midnight Black |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 81.1 mm |
| Display brightness | 810 cd/m |
| Display diagonal | 17.5 cm (6.9") |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display resolution | 1600 x 720 pixels |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Height | 8.2 mm |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| NTSC coverage (typical) | 83% |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek Dimensity |
| Processor frequency | 2.4 GHz |
| Processor model | 6300 |
| Product colour | Black |
| RAM capacity | 4 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera lens elements | 5-element lens |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 33 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| Weight | 211 g |
| Width | 173.2 mm |
