









Vivo X300 5G 16/512GB Brown
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Vivo
- Κωδικός: TKOVI3SZA0009
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 19.00cm x 16.00cm
- EAN: 6932204513243
1.268,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.022,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| 5G standard | n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79 |
| AC adapter included | Yes |
| Battery capacity | 6510 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.78") |
| Display resolution | 2800 x 1260 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69 |
| Mobile network generation | 5G |
| Operating system installed | Android 16.0 |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor family | MediaTek Dimensity |
| Processor model | 9500 |
| Product colour | Bronze |
| RAM capacity | 16 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Refresh rate | 120 Hz |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | MicroSIM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 226 g |
