



VIVO X300 16 cm (6.31") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 16 GB 512 GB 5360 mAh Pink
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Vivo
- Κωδικός: TKOVI3SZA0013
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 18.50cm x 4.00cm
- EAN: 6932204512932
1.045,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 842,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| AC adapter included | No |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | MP3 WAV Vorbis AAC FLAC MIDI APE |
| Battery capacity | 5360 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Battery endurance per cycle | 3135 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 3.67 V |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Cables included | USB Type-C |
| Colour name | Halo Pink |
| Colour temperature sensor | Yes |
| Compatible memory cards | Not supported |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Depth | 7.95 mm |
| Display diagonal | 16 cm (6.31") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 2640 x 1216 pixels |
| Yes | |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Flicker sensor | Yes |
| Frequency band | Dual-band |
| Front camera aperture number | 2 |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Height | 150.6 mm |
| Housing material | Glass |
| Image stabilizer | Yes |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Infrared sensor | Yes |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Maximum display brightness (HDR) | 4500 cd/m |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NavIC | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Night mode | Yes |
| Operating system installed | Android 16.0 |
| Panel type | AMOLED |
| Panorama | Yes |
| Pixel density | 460 ppi |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 4.21 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek Dimensity |
| Processor model | 9500 |
| Product colour | Pink |
| Protection features | Dustproof Waterproof |
| Protective case | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 16 GB |
| RAM type | LPDDR5X |
| Rear camera aperture number | 1.68 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | B |
| Screen protector | Yes |
| Second rear camera aperture number | 2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Slow motion mode | Yes |
| Third rear camera aperture number | 2.57 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Time lapse mode | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Touchscreen type | Capacitive |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 55 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Video formats supported | MP4 FLV 3GP AVI TS MKV ASF |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 190 g |
| Wi-Fi positioning | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Width | 71.9 mm |
| Wireless charging power | 40 W |