









Ulefone RugKing 2 Pro 4GB/64GB Black - smartphone, black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRP776
- Βάρος(kg): 0.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6975326661416
180,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Accelerometer | Yes |
| Audio formats supported | MP3 MP2 OGG Mid M4A AAC FLAC MKA AMR |
| Battery capacity | 4550 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 2730 min |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 15.65 mm |
| Display brightness | 650 cd/m |
| Display diagonal | 13.8 cm (5.45") |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Display resolution | 720 x 1440 pixels |
| Document formats supported | TXT HTML |
| Energy efficiency class | B |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Flash type | LED |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 76 |
| Front camera lens elements | 4-element lens |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 159 mm |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Light sensor | Yes |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 4G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Oleophobic coating | Yes |
| Operating system installed | Android 15 |
| Package contents | Power supply Warranty Card USB Type-A to Type-C cable Smartphone x 1 Lanyard x 1 User manual SIM Ejection Pin x 1 |
| Panel type | LCD |
| Pedometer | Yes |
| Photography features | Film Portrait Volume key feature Time lapse Pro mode Location info Touch shooting Document correction Watermark Camera mute Long press Google lens Gif Grid line Beauty Level AI AI Emoji HDR Panorama Slow motion Self timer FIlter Anti flicker Intelligent S |
| Platform | Android |
| Processor architecture | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processor boost frequency | 1.8 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | T7250 |
| Product colour | Black |
| Protection features | Waterproof |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 4 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Rear camera aperture number | 2 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 79.3 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Sensor type | CMOS |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Standby time (4G) | 315 hours |
| Supported image formats | PNG BMP GIF JPG |
| Talk time (4G) | 20 hours |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 10 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| USB version | 2.0 |
| Video formats supported | MKV AVI FLV 3GP MP4 |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Yes |
| Waterproof up to | 2 m |
| Weight | 253.7 g |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Width | 80 mm |
