



Ulefone Armor 28 Ultra Thermal Version 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 16 GB 1 TB 10600 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRPPMA
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 3.00cm x 16.00cm
- EAN: 6975326668231
1.093,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 881,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | Sub6 NR |
| AC adapter included | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | MP2 MP3 Mid M4A OGG MKA AAC FLAC AMR |
| Battery capacity | 10600 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Colour name | Epic Black |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Data network | CDMA GSM |
| Depth | 19.4 mm |
| Display brightness | 2200 cd/m |
| Display diagonal | 16.9 cm (6.67") |
| Display glass type | Corning Glass |
| Display resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Document formats supported | HTML TXT |
| Efficient cores | 4 |
| Electronic compass | Yes |
| Face detection | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera aperture number | 2.45 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 80.4 |
| Front camera lens elements | 5-element lens |
| Front camera pixel size | 0.64 m |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus |
| GPS (satellite) | Yes |
| Graphics card | Immortalis-G720 |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Height | 174.2 mm |
| Image formats supported | PNG BMP JPEG |
| Infrared sensor | Yes |
| Internal storage capacity | 1 TB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K |
| Languages support | Multi |
| Manual | Yes |
| Manual languages | Multi |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| NavIC | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | MediaTek NPU 790 |
| Night mode | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| Oleophobic coating | Yes |
| Operating system installed | Android 14 |
| Panel type | AMOLED |
| Panorama | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Performance cores | 4 |
| Photo effects | Mirror |
| Pixel density | 395 ppi |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Pressure sensor | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-X4+Cortex-A720 |
| Processor boost frequency | 3.4 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek Dimensity |
| Processor model | 9300+ |
| Product colour | Black |
| Protection features | Dust resistant Splash proof Cold resistant Water resistant |
| Proximity sensor | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| RAM capacity | 16 GB |
| RAM type | LPDDR5X |
| Rear camera aperture number | 1.9 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 85.1 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera lens elements | 8-element lens |
| Rear camera pixel size | 1.6 m |
| Rear camera resolution | 6144 x 8192 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera sensor size | 1" |
| Rear camera type | Triple camera |
| Removable battery | No |
| Screen protector | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Second display | Yes |
| Second display diagonal | 2.64 cm (1.04") |
| Second display Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus |
| Second display maximum brightness | 600 cd/m |
| Second display refresh rate | 60 Hz |
| Second display resolution | 340 x 340 pixels |
| Second display type | AMOLED |
| Second rear camera aperture number | 1.79 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 64 MP |
| Self-timer | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Slow motion mode | Yes |
| Standby time | 567 h |
| Subscription type | No subscription |
| Talk time | 58 h |
| Temperature measuring range | -20 - 550 C |
| Thermal imaging camera | Yes |
| Thermal imaging camera resolution | 640 x 512 pixels |
| Third rear camera aperture number | 2.2 |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 117.3 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 120 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Video formats supported | 3GP MOV MKV MP4 |
| Video recording modes | 1080p 4320p 480p 2160p 720p |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Warranty card | Yes |
| Waterproof up to | 2 m |
| Weight | 450 g |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11b |
| Width | 83.6 mm |
| Wireless charging | Yes |
| Wireless charging power | 50 W |
