

















Nubia Neo 3 GT 5G 17.3 cm (6.8") Dual SIM USB Type-C 12 GB 256 GB 6000 mAh yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRP916
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6902176144684
386,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 311,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Battery endurance per cycle | 2457 min |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Colour name | Electro Yellow |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8") |
| Display resolution | 1080 x 2392 pixels |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | SuperCharge |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 1300 cd/m |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Night mode | Yes |
| Panel type | OLED |
| Processor boost frequency | 2.7 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor model | T9100 |
| Product colour | Yellow |
| RAM capacity | 12 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Touch response rate | 1200 Hz |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 32 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Virtual RAM (max) | 12 GB |