

















Nubia Neo 3 5G 17.3 cm (6.8") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Cyber Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRPA32
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6902176144387
276,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 222,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AI scene recognition | Yes |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Colour name | Cyber Silver |
| Display brightness | 800 cd/m |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8") |
| Fast charging | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 1000 cd/m |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Night mode | Yes |
| Processor family | Unisoc |
| Processor model | T8300 |
| Product colour | Silver |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Speakers | stereo |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |