















Nubia Neo 2 5G 8/256GB Frost Silver smartphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRMP94
- Βάρος(kg): 0.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 6902176137853
199,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | UMTS |
| 4G standard | LTE |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Depth | 8.5 mm |
| Display diagonal | 17.1 cm (6.72") |
| Display resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Height | 166.2 mm |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 13 |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 2.7 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor model | T820 |
| Product colour | Grey |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Speakers | stereo |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 208 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Width | 76.3 mm |
