



Nubia Focus 2 Ultra 5G 17.3 cm (6.8") 8 GB 512 GB 5000 mAh Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRP738
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6902176137723
386,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 311,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Brand specific technologies | Always-on display |
| Camera button | Yes |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Colour name | Forest Green |
| Depth | 7.49 mm |
| Display brightness | 2800 cd/m |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8") |
| Display resolution | 2392 x 1080 pixels |
| Yes | |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 32 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Leather |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Yes |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| Night mode | Yes |
| Panel type | AMOLED |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Product colour | Green |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.47 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera sensor size | 1/1.55" |
| Rear camera type | Triple camera |
| Screen to body ratio | 92% |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Video call | Yes |
| Virtual RAM (max) | 12 GB |