



















Nubia Flip 5G 8/256GB Bundle Cosmic Black smartphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRP933
- Βάρος(kg): 0.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.40cm x 10.00cm x 21.80cm
- EAN: 5903719153614
530,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 428,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 4310 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Colour name | Cosmic Black |
| Depth camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Display diagonal | 17.5 cm (6.9") |
| Yes | |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Yes |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Product colour | Black |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 2 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second display | Yes |
| Second display diagonal | 3.63 cm (1.43") |
| Second display type | OLED |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Speakers | stereo |
| Weight | 214 g |
