

















Nothing Phone (3a) 17.2 cm (6.77") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nothing Phone
- Κωδικός: WLONONWCRJCBY
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 18.00cm x 10.00cm
- EAN: 6974434224230
379,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 305,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | UMTS WCDMA |
| 4G standard | LTE |
| 5G standard | NR |
| AI scene recognition | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1400 |
| Battery endurance per cycle | 2636 min |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | USB Type-C |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Depth | 163 mm |
| Display brightness | 800 cd/m |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.77") |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 1087 x 2392 pixels |
| Yes | |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 89 |
| Front camera resolution (numeric) | 32 MP |
| Front camera sensor size | 1/3.44" |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass 5 |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 8 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 1300 cd/m |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Night mode | Yes |
| Operating system installed | Android 15 |
| Package depth | 177.5 mm |
| Package height | 23.5 mm |
| Package weight | 345 g |
| Package width | 89.8 mm |
| Panel type | AMOLED |
| Pixel density | 387 ppi |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Processor model | 7s Gen 3 |
| Product colour | Black |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.88 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera sensor size | 1/1.56" |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | C |
| Screen protector | Yes |
| Second rear camera aperture number | 2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera sensor size | 1/2.75" |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Speakers | stereo |
| Third rear camera aperture number | 2.2 |
| Third rear camera sensor size | 1/4" |
| Time lapse mode | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB On-The-Go support | Yes |
| USB port | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 50 W |
| User interface (UI) | Nothing OS |
| Vibrating alert | Yes |
| Video call | Yes |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Video recording modes | 1080p |
| Warranty card | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 201 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11b 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 77 mm |
