





















Motorola Moto Signature 6.8" Dual SIM Android USB Type-C 16 GB 512 GB 5200 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Motorola
- Κωδικός: TKOMOTSZA0542
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 9.50cm x 18.20cm
- EAN: 840493604886
996,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 803,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2G standards | GSM |
| 3G standards | HSPA |
| 4G standard | LTE |
| AC adapter included | No |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Colour name | Carbon |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8") |
| Display glass type | Corning Gorilla Glass |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | A |
| Face recognition | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | TurboPower |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus 2 |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS02: Flammable GHS07: Harmful |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Night mode | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Panel type | AMOLED |
| Panorama | Yes |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Snapdragon 8 Gen 5 |
| Processor frequency | 3.8 GHz |
| Product colour | Black |
| Protective case | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| RAM capacity | 16 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Self-timer | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Slow motion mode | Yes |
| Smile detection | Yes |
| Speakers | stereo |
| Ultra wide angle lens | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Wi-Fi | Yes |
| Zoom camera (telephoto) | Yes |
