
Infinix HOT 50 PRO 17.2 cm (6.78") Dual SIM Android 14 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Infinix
- Κωδικός: WLONONWCROZXN
- Βάρος(kg): 0.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 29.50cm x 5.20cm
- EAN: 4894947045387
233,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G standards | UMTS WCDMA HSPA |
| 4G standard | LTE |
| 5G standard | Not supported |
| AC adapter included | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Battery endurance per cycle | 3081 min |
| Battery voltage | 10 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C |
| Colour name | Sleek Black |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Depth | 7.4 mm |
| Display brightness | 550 cd/m |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.78") |
| Display resolution | 1080 x 2436 pixels |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Face recognition | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Graphics card | Mali-G57 MC2 |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Height | 167 mm |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 4G |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 14 |
| Panel type | AMOLED |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Mediatek |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | Helio G100 Ultra |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| RAM type | LPDDR4X |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | B |
| Screen protector | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Screen to body ratio | 91.7% |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Subscription type | No subscription |
| Third rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Touch response rate | 1500 Hz |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 33 W |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 190 g |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a |
| Width | 76.4 mm |
