



Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5270 mAh Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Honor
- Κωδικός: WLONONWCRPPKO
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.50cm x 18.50cm x 3.50cm
- EAN: 6936520858729
996,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 803,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3D depth front camera | Yes |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| 5G standard | NR |
| AC adapter included | No |
| Accelerometer | Yes |
| AI scene recognition | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| aptX technology | Yes |
| Audio formats supported | OGG AAC FLAC MIDI MP3 3GP WAV AMR MP4 |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Battery capacity | 5270 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Battery endurance per cycle | 3387 min |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth profiles | APTX APTX-HD AAC SBC LDAC |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | USB Type-C |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Yes |
| Colour name | Lunar Shadow Grey |
| Colour temperature sensor | Yes |
| Country of origin | China |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Depth | 8.8 mm |
| Digital zoom | 100x |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8") |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display resolution | 2800 x 1280 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Face recognition | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Super Fast Charging |
| Fingerprint reader | Yes |
| Flicker sensor | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera aperture number | 2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 90 |
| Front camera resolution | 8192 x 6144 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Front camera type | Dual camera |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Graphics card | Adreno 830 |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Height | 162.7 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| Image stabilizer | Yes |
| Image stabilizer type | Electronic Image Stabilization (EIS) Optical Image Stabilization (OIS) |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Macro photography | Yes |
| Maximum display brightness (HDR) | 5000 cd/m |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 1600 cd/m |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Night mode | Yes |
| Operating system installed | Android 15 |
| Optical zoom | 3x |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 181.5 mm |
| Package weight | 413 g |
| Package width | 96 mm |
| Panel type | OLED |
| Panorama | Yes |
| Pixel density | 453 ppi |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor model | 8 Elite |
| Product colour | Grey |
| Proximity sensor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 12 GB |
| Rear camera aperture number | 2.6 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution | 16384 x 12288 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Rear camera sensor size | 1/1.4" |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | C |
| Screen protector | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Second rear camera aperture number | 2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera sensor size | 1/1.3" |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Speakers | stereo |
| Third rear camera aperture number | 2 |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 122 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Time lapse mode | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB On-The-Go support | Yes |
| USB port | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 100 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User interface (UI) | MagicOS 9.0 |
| Video formats supported | 3GP MP4 |
| Weight | 223 g |
| Wi-Fi positioning | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11b |
| Width | 77.1 mm |
| Wireless charging | Yes |
| Wireless charging power | 80 W |
