























Honor Magic 8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") MagicOS 9.0 USB Type-C 8 GB 512 GB 7500 mAh Green
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Honor
- Κωδικός: TKOHO1SZA0067
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 17.50cm x 9.00cm
- EAN: 6936520884292
411,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 331,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ambient light sensor | Yes |
| Battery capacity | 7500 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth profiles | SBC APTX-HD APTX-Adaptive AAC LDAC |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Colour name | Forest Green |
| Depth | 161.9 mm |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.79") |
| Display resolution | 1200 x 2640 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera aperture number | 2.45 |
| Front camera resolution | 4608 x 3456 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| GPS (satellite) | Yes |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Height | 7.76 mm |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Mobile network generation | 5G |
| Operating system installed | MagicOS 9.0 |
| Panel type | AMOLED |
| Platform | MagicOS |
| Position location | Yes |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Product colour | Green |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.75 |
| Rear camera resolution | 12000 x 9000 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 108 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB version | 2.0 |
| Weight | 189 g |
| Wi-Fi standards | 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Width | 76.1 mm |
