





Mobilis 067012 PROTECH - Case + 360 rotating handstrap + kickstand for Galaxy Tab A9+ 11''
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSMW6
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 10.20cm x 17.80cm
- EAN: 3700992530512
77,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in battery | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | GALAXY TAB A9+ 11'' (SM-X210 / SM-X216) |
| Guarantee | G024M |
| Hand strap | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Material | Tailored fiber placement (TFP) |
| Maximum screen size | 27.7 cm (10.9") |
| Package depth | 202 mm |
| Package height | 38 mm |
| Package weight | 240 g |
| Package width | 316 mm |
| Pen loop | Yes |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Drop resistance, Shock resistant, Waterproof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shockproof up to | 1.2 m |
| Stand mode | Yes |
