



















ZTE PAD X1102N 5G 6/256GB Grey Tablet
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZTE Poland
- Κωδικός: WLONONWCRPA34
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.40cm x 10.00cm x 21.80cm
- EAN: 6902176158483
289,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 233,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 7670 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Card reader integrated | No |
| Depth | 168.4 mm |
| Device type | Tablet |
| Display diagonal | 27.9 cm (11") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 7.65 mm |
| Housing material | Aluminium Metal |
| Internal memory | 6 GB |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| LED backlight | Yes |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 15 |
| Panel type | IPS |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Processor manufacturer | Unisoc |
| Product colour | Grey |
| Rear camera aperture number | 2.2 |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 522 g |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11 ac 802.11n 802.11g 802.11a |
| Width | 256.9 mm |
