





















Ulefone Armor Pad 2 8/256GB LTE Black and yellow tablet without charger
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRIAJR
- Βάρος(kg): 1.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 30.00cm x 5.20cm
- EAN: 6975326662635
413,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 333,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2G standards | GSM CDMA |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Accelerometer | Yes |
| Audio formats supported | Mid MP3 AMR M4A OGG AAC FLAC |
| Battery capacity | 18600 mAh |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charging power | 33 W |
| Depth | 14 mm |
| Device type | Tablet |
| Display | LCD IPS |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 27.9 cm (11") |
| Display glass type | Corning Gorilla Glass 5 |
| Display resolution | 2000 x 1200 pixels |
| Document formats supported | HTML TXT |
| Face Unlock | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Height | 277.8 mm |
| Image formats supported | JPEG PNG BMP GIF |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Magnetic sensor | Yes |
| Maximum internal memory | 2 TB |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Number of audio jack connectors | 1 |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 13 |
| Pixel density | 231 ppi |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Processor model | Helio G99 |
| Product colour | Yellow Black |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Top Wi-Fi standard | 802.11a/b/g/n/ac |
| Touchscreen | Yes |
| USB 2.0 connectors | 1 |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| Video formats supported | 3GP MP4 MKV |
| Warnings | Avoid contact with liquid. Dispose of according to local electronic waste regulations. Do not expose to high temperatures. |
| Weight | 1018 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Width | 178 mm |
