
Tablet Oukitel RT9 10.1" 6/256GB Black Rugged
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCRJGZ1
- Βάρος(kg): 1.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.20cm x 4.00cm
- EAN: 6931940790093
300,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 242,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G bands supported | 1700 MHz 1900 900 2100 850 |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G bands supported | 1700 850 2100 800 700 900 1900 |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| AC adapter included | Yes |
| Battery capacity | 11000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 9727 min |
| Battery included | Yes |
| Battery recharge time | 3.5 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Card reader integrated | Yes |
| Continuous audio playback time | 30 h |
| Continuous video playback time | 9 h |
| Device type | Mobile tablet |
| Display brightness | 400 cd/m |
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1") |
| Display resolution | 800 x 1200 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Form factor | Slate |
| Front camera | Yes |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 82.8 |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Graphics card | Mali G57 |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 6 GB |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| Operating system installed | Android 14 |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 55 C |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor manufacturer | Unisoc |
| Processor model | T606 |
| Product colour | Black |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 77 |
| Rear camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Repairability class | B |
| Repairability index | 3.5 |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Standby time | 1900 h |
| Talk time (3G) | 48 h |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a 802.11b |
