



Oukitel RT8 6/256GB Black Rugged 20000 mAh tablet without charger
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCRIAOD
- Βάρος(kg): 1.77kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.70cm x 35.40cm x 5.20cm
- EAN: 6931940790086
389,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 314,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | No |
| 4G standard | LTE |
| 5G | No |
| Audio system | Stereo |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BDS | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charger | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 16 mm |
| Device type | Tablet |
| DFU / User manual | Yes |
| Display diagonal | 27.9 cm (11") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display technology | IPS |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Length | 177 mm |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | 13 |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek Helio G99 |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Processor model | Helio G99 |
| Product colour | Black |
| Protective film | Yes |
| RAM capacity | 6 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 20 MP |
| SIM card type | Nano + Nano/Nano + TF |
| Standby time | 2160 h |
| Stylus pen | No |
| Touchscreen | Yes |
| USB cable | Y |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Video recording | Yes |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
| Weight | 997 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11 b/g/n |
| Width | 266 mm |
